Наші клієнти

ТОВ АЛЬЯНС-БУД СЕРВІС виконує весь спектр будівельних і ремонтно-оздоблювальних робіт різного ступеню складності в м. Києві, починаючи з „нульового” циклу оздоблення і до здачі об’єкта замовнику „під ключ”.

ТОВ АРМСПЕЦБУД. Багатогалузева будівельна компанія, приоритетним напрямком діяльності якої є промислове будівництво і реконструкція об’єктів ЖКГ . Компанія працює в рамках загальнодержавної програми по реформуванню і розвитку житлово-комунального господарства України, бере участь в будівництві і реконструкції спортивних споруд, дитячих спортивних майданчиків і спортзалів.

ПП КОН-КОРД. Оптова та дрібнооптова торгівля одноразового посуду в асортименті, мірного посуду, аксесуарів для барів, упаковка з спіненого полістиролу, серветок, скатертин одноразових, рушників паперових, вафельних, туалетного паперу, трубочок для напоїв, мішки для сміття, побутової хімії.

ТОВ МЕГА-ГРАНД. Типографія повного циклу, що спеціалізується на виготовленні журналів та буклетів, офсетному друку каталогів, рольового друку газет, листівок. Компанія займається створенням буклетів, брошур, друком журналів, газет, рекламних листівок, виготовленням каталогів, візиток, листівок, дипломів, стікерів, календарів, наліпок, проспектів, бланків.

ТОВ МЕДІА КОНТИНЕНТ. Медійна компанія, основним видом діяльності якої є рекламні послуги у виданні.

ТОВ НЕКСТ-ІСД працює на ринку каменеобробки та монтажу виробів з природного каменю. Поставка гранітного каменю і мармуру здійснюється з родовищ Італії, Іспанії, Пакистану, Греції, Бразилії, Ірану, Єгипту, Індії, Китаю, Терції, а також з понад 16ти українських родовищ.

ПП Стиль – Офис. Оптовий та роздрібний продаж канцелярських товарів та приладдя для офісу імпортного та українського виробництва.

ТОВ ТБК АЛЬЯНС. Будівництво каркасних будинків, продаж і збірка, готові проекти. Компанія виконує весь комплекс послуг по інженерному і архітектурному проектуванню. Крім цього компанія надає послуги автосервісу, вантажним перевезенням на території України та експедиторські послуги.

ТОВ Фірма Інкос працює з учбово-методичною, науковою, довідковою, спеціальною літературою. Щодня поставки літератури здійснюються в усі регіони України. Сьогодні «ІНКОС» – це дві організації: видавництво ТОВ Фірма Інкос» і книготорговельна організація ТОВ «ІНКОС».

ТОВ МЕМО.УА ЛТД Розробка дизайну, інтернет-реклами, створення і просування інтернет-сайтів, графічний дизайн, креативний підхід, інтернет-технології.